Your Cart
Český zákaznický servis
–15% S KÓDEM HELLO15 NYNÍ
Zákaznické recenze 4,6/5 ★★★★★

Vrácení zboží

Pravidla pro vracení zboží

Máme 30denní pravidla pro vrácení zboží, což znamená, že máte 30 dní od obdržení zboží na to, abyste požádali o vrácení.

Aby bylo možné zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o koupi.

Chcete-li provést vrácení, kontaktujte nás na adrese Abaya.CzMAIL@gmail.com. Upozorňujeme, že vrácené zboží musí být zasláno na následující adresu

3 rue jules guesde, Ris-Orangis, Ile de France, 91130, Francie.

Pokud bude vaše vrácení zboží přijato, zašleme vám štítek pro vrácení zboží a také pokyny, jak a kam zásilku odeslat. Zboží vrácené bez žádosti o vrácení nebude přijato. Vezměte prosím na vědomí, že pokud vaše země bydliště není Francie, může zaslání zboží trvat déle, než se očekávalo.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně vrácení zboží nás můžete kdykoli kontaktovat na adrese Abaya.CzMAIL@gmail.com.

Škody a úroky

Zkontrolujte prosím svou objednávku při jejím převzetí a neprodleně nás kontaktujte, pokud je zboží vadné, poškozené nebo jste obdrželi špatné zboží, abychom mohli problém posoudit a odstranit.

Některé druhy zboží nelze vrátit, například zboží podléhající rychlé zkáze (jako jsou potraviny, květiny nebo rostliny), zboží na zakázku (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované zboží) a výrobky osobní péče (jako jsou kosmetické výrobky). Nepřijímáme také vrácení nebezpečného zboží, hořlavých kapalin nebo plynů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně konkrétního zboží, kontaktujte nás prosím.

Bohužel nepřijímáme vrácení výprodejového zboží ani dárkových karet.

Výměna zboží

Nejrychlejší způsob, jak si zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit zboží, které máte, a po přijetí vrácení provést samostatný nákup nového zboží.

Evropská unie 14denní lhůta na rozmyšlenou

Bez ohledu na výše uvedené, pokud je zboží odesláno v rámci Evropské unie, máte právo zrušit nebo vrátit objednávku do 14 dnů, a to z jakéhokoli důvodu a bez udání důvodu. Jak je uvedeno výše, vaše zboží musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

Vrácení peněz

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat o tom, zda bylo vrácení peněz schváleno. Pokud bude vrácení peněz schváleno, budou vám peníze automaticky vráceny na váš původní způsob platby do 10 pracovních dnů. Mějte prosím na paměti, že zpracování a odeslání vrácené částky vaší bankou nebo společností vydávající kreditní karty může nějakou dobu trvat.

Pokud od schválení vrácení peněz uplynulo více než 15 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na adrese Abaya.CzMAIL@gmail.com.

Doprava zdarma

Na všechny objednávky od 1200 Kč

Vrácení do 30 dnů

30 dní záruka vrácení peněz

Mezinárodní záruka

Vaše zboží je vždy zaručeno

100% zabezpečená platba

PayPal / MasterCard / Visa